Honeywell

Honeywell

شرکت هانیول

هانیول:

هانیول شرکت خوشه ای آمریکایی است، که تولید انواع مختلفی از محصولات تجاری و مصرفی،خدمات فنی و مهندسی را، برای طیف گسترده ای از مشتریان، از مصرف کنندگان خصوصی،شرکت های بزرگ و دولت ها ارائه می دهد.در ایران بیشتر این شرکت را با محصولات ابزار دقیق می شناسند. مانند:کنترلر،شیر های کنترلی، ترانس میتر ها ،سنسورها ،نشان دهنده ها، سوئیچ های فشاری ،موتور ودمپر از مهم ترین محصولات هانیول در صنعت ابزار دقیق به شمار می آیند.

شرکت هانیول در سال1906 توسط مارک هانیول تاسیس شد.دفتر مرکزی این شرکت، در موریس تاون ، نیوجرسی قرار دارد و مدیر عامل فعلی آن دیوید کوت می باشد.شرکت هانیول از تاریخ 7 دسامبر 1925 تا 9 فوریه 2008 از میانگین صنعتی داو جونز به حساب می آید.هانیول در حال حاضر بیش از 130 هزار کارمند در سراسر جهان دارد که58 هزار تن از آنها در آمریکا ساکن هستند.

 

کسب و کار هانیول:

شرکت هانیول محصولات خود را در سراسر جهان برای مدت طولانی به فروش رسانده است. هانیول در سال 1934،شرکت تایم او، استات کنترلز را خریداری کرد و رکورد دار گسترش در سطح جهان گردید. رفته رفته دفاتر شرکت هانیول در تورنتو و هلند، لندن تاسیس شد. تا سال 1941، این شرکت دارای توزیع کنندگانی در شیلی،پاناما،ترینیداد،نیوزلند،آرژانتین و آفریقای جنوبی شده بود و تا سال 1972، 25 شرکت تابعه متعلق به خود،142 شعبه و شرکت های مشترک در پنج کشور خارج از ایالات متحده را تاسیس کرد.در سال 1998، این شرکت در 95 شرکت فعالیت داشت.

هانیول

ادغام شرکت های گرمایش:

شرکت تنظیم کننده حرارت مینیاپولیس و شرکت های تخصصی گرمایش هانیول ادغام شدندو شرکت تنظیم کننده مینیاپولیس-هانیول را تشکیل دادند.این تجارت به بزرگترین تولیدکننده ساعت های نگین دار با کیفیت بالا تبدیل شد.رئیس و مارک هانیولWP Sweattرئیس جمهور شد. این شرکت با شروع به مقابله با چالش های بیشتر،از حمله کنترل ها و شاخص های صنعتی، به سرعت رشد کرد.

 

شرکت تخصصی گرمایش هانیول تشکیل شد:

مهندس جوان مارک هانیول،شرکت تخصصی گرمایش هانیول را تاسیس کرد. این شرکت در ساخت ژنراتورهای حرارتی آب گرم،پس از تکمیل آنها به عنوان بخشی از تجارت لوله کشی و گرمایش،تخصص یافت.

 

دفتر مرکزی به شارلوت منتقل می شود:

در آگوست 2019،هانیول مقر خود را به شارلوت،کارولینای شمالی از موریس پلینز،نیوجرسی منتقل کرد.یک ساختمان اداری 23طبقه توسط لینکلن هریس توسعه دهنده شارلوت در حال ساخت است و انتظار می رود ساخت آن در سال2021 یه پایان برسد.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *