مجموعه هیراد صنعت از سال 1379 در قلب پایتخت با تکیه بر نیروی جوانی و خلاقیت و همچنین مدیریتی کارآزموده آغاز به کار کرده و دفتر مرکزی خود را در خیابان طالقانی نهاده و همچنین پس از چندین سال فروشگاه دیگر خود را در منطقه شاد آباد ، مجتمع آواجنرال تاسیس کرده تا خدمات بیشتری به مشتریان خود ارائه دهد.

این مجموعه با کسب تجربه های بسیار گران بها به دلیل حضور مستمر و مداوم خود و همکاری با شرکت های معتبر توانست در بین رقبای خود در این بازار صاحب نام شده و در زمینه واردات محصولات هانیول فروش و اجرای موفق ، هوشمند سازی مراکز و اماکنی همچون بیمارستان ها ، برج های تجاری مسکونی صاحب سبکبوده و در صنعت ساختمانی و هوشمند سازی با تکیه بر دانش مهندسین توانسته اند خدمات شایانی را ارائه دهند.

ماموریت اصلی مجموعه هیراد صنعت واردات و توزیع محصولات اصل هانیول با بهریتن کیفیت و رقابتی ترین قیمت می باشد.

محصول دیگر این مجموعه شیر برقی های برند CEME از کشور ایتالیا می باشد ، که با توجه به کیفیت این محصول رقیب جدید برای دیگر محصولات مشابه نظیر ODE ، Castle ، Parkker می باشد.

امروزه شیر برقی در زمینه های گوناگون صنعتی همچون تولید دستگاه هاس جوش صنعتی ، اتو کلاو های بیمارستانی ، صنایع غذایی و ساخت دستگاه های تصفیه آب و تجهیزات کشاورزی و سیستم آبیاری قطره ای کاربرد فراوان دارد.

اعتقاد مجموعه ما بر کار تیمی و احترام به مصرف کننده و کسب اعتماد اوست. ما همراه معتقدیم ، با حفظ سرمایه خود که همان اعتماد مشتریان ما می باشد ، می توانیم دست در دست یکدیگر در گردش چرخ های صنعت این مرزوبوم نقش بسزایی داشته و در چهارچوب قوانین کشور عزیزمان به اهداف خود برسیم.

مصاحبه آقای مهندس …. مدیر عامل محترم مجموعه هیراد صنعت

چرا هیراد صنعت؟!

اولین در ایران

هیراد صنعت با بیش از 20 سال سابقه به عنوان اولین پخش کننده محصولات Honeywell و CEME در ایران است.

قیمت مناسب

باتوجه به عاملیت فروش هیراد صنعت تمامی محصولات با نازلترین قیمت نسبت به دیگر همکاران به فروش می رسد.

خدمات پس از فروش

تیم پشتیبانی هیراد صنعت همواره آماده ارائه خدمات متنوع پس از فروش به مشتریان خود است.

ضمانت کالا

تمامی محصولات مجموعه هیراد صنعت دارای ضمانت نامه معتبر و کیفیت بالا هستند.